Serwis sprzedaż urządzeń grzewczych warszawa

ZADZWOŃ 22 891 13 00 664 404 814
Masz pytania? Odpowiemy!
Montaż urządzeń grzewczych
Dokonując wyboru urządzenia gazowego do ogrzewania budynku lub do podgrzewania wody użytkowej należy skonsultować się z osobą, która to urządzenie będzie instalować. Należy dobrać odpowiedni typ kotła gazowego lub pogrzewacza wody do wymogów technicznych instalacji gazowej. Tego typu urządzenia muszą spełniać także nasze oczekiwania, co do funkcjonalności i prostoty użytkowania. Szczegółowych informacji powinni nam udzielić instalatorzy, posiadający autoryzację producentów tego rodzaju sprzętu. Wtedy możemy być pewni, że kupimy właściwe urządzenie grzewcze.

Montaż kotłów gazowych i gazowych podgrzewaczy wody nie powinien być powierzany przypadkowym osobom. Obecnie wszystkie urządzenia grzewcze wyposażone są w wiele skomplikowanych podzespołów elektronicznych. Każdy z producentów urządzeń grzewczych określa pewne zasady i wymogi, których powinni się trzymać instalatorzy. Musimy zwrócić uwagę, by kocioł gazowy instalowały osoby posiadające odpowiednie doświadczenie, by uniknąć problemów w czasie pracy urządzenia. Jeśli osoba, montująca urządzenie gazowe, nie będzie posiadała odpowiednich uprawnień, producent może nie uznać roszczeń gwarancyjnych.

Pracownicy naszej firmy posiadają odpowiednią wiedzę i uprawnienia do instalacji większości dostępnych na polskim rynku kotłów gazowych i gazowych podgrzewaczy wody (term gazowych). Nasi instalatorzy zapewniają prawidłowy montaż urządzeń grzewczych wykonany zgodnie z wymogami producentów i obowiązującymi przepisami prawa.

Wykunujemy montaż kotłów i piecyków gazowych, które zostaną zakupione w naszej firmie, a także kotły i podgrzewacze zakupione u innych dostawców. Na wszystkie nasze usługi montażowe udzielamy gwarancji.