Serwis sprzedaż urządzeń grzewczych warszawa

ZADZWOŃ 22 891 13 00 664 404 814
Masz pytania? Odpowiemy!
Naprawa urządzeń grzewczych
W trakcie eksploatacji każdego urządzenia grzewczego należy pamiętać o okresowych przeglądach technicznych, które pozwolą na mniejsze zużycie gazu i tym samym obniżenie kosztów ogrzewania. Regularne przeglądy dadzą możliwość wczesnego wykrycia ewentualnych usterek, które mogą przyczynić się do powstania poważniejszych awarii.

Przeglądy to nie tylko większy komfort i zmniejszenie kosztów eksploatacji budynku. Większe znaczenie ma tu bezpieczeństwo naszej rodziny, bowiem niesprawny piec centralnego ogrzewania jest często źródłem emisji zabójczego tlenku węgla.
Nasza działalność polega na wykonaniu niezbędnego przeglądu technicznego, który pozwoli stwierdzić czy konieczna jest naprawa podzespołów danego kotła lub podgrzewacza wody. Naprawa ma na celu wyeliminowanie usterek i zapewnienie bezpiecznej i ekonomicznej pracy urządzeń gazowych przez dłuższy okres czasu.

Przestrzegamy przed naprawą kotów gazowych przez nieuprawnione osoby. Naprawy powinny być wykonywane przez wykwalifikowanych serwisantów, których wiedza i wieloletnia praktyka gwarantują, że urządzenia grzewcze będą bezproblemowo i bezpiecznie pracować przez długie lata.

Wykonujemy szybko i profesjonalnie naprawy produktów takich renomowanych firm jak Junkers, Buderus, Vaillant, Termet, Beretta, Ariston, Saunier Duval i wielu innych. Pracownicy naszej firmy posiadają wszystkie uprawnienia wymagane przez tych producentów. Uczestniczyli oni w wielu szkoleniach, na których zapoznali się ze szczegółową budową serwisowanego przez nich sprzętu, jego montażu i diagnostyki uszkodzeń i przeprowadzania napraw.