Serwis sprzedaż urządzeń grzewczych warszawa

ZADZWOŃ 22 891 13 00 664 404 814
Masz pytania? Odpowiemy!

Kotły i piece Buderus


Marka Buderus należy do grupy Bosh Thermotechnik GmbH będącej największym producentem systemów grzewczych na terenie Europy. Rozpoczęcie działalności w Polsce zostało zapoczątkowane w maju 1994 jako Buderus Technika Grzewcza Sp. z o.o. W 2012 roku nastąpiła fuzja po której Robert Bosh przejął wszystkie prawa i obowiązki spółki Buderus. Firma specjalizuje się w dostarczaniu klientom urządzeń pozwalających na uzyskanie techniki grzewczej na optymalnym poziomie.

Kotły Buderus 
Firma proponuje szereg produktów charakterystycznych dla branży grzewczej. Należą do nich:
- kotły gazowe (zapewniające wysoką wydajność ciepłej wody i niskie koszty inwestycyjne);
- kotły olejowe (kondensacyjne i konwencjonalne z regulacją kotła i systemem automatyki);
- kotły na paliwa stałe (testowane przez ponad 17 520 godzin w laboratoriach) ;
- pompy ciepła (zaliczane do alternatywnych źródeł pozyskiwania energii w trosce o środowisko, niezależność oraz własne oszczędności);
- gazowe przepływowe podgrzewacze c.w.u. (podgrzewacz idealny do zastosowań komercyjnych, pozwala na szybkie ogrzewanie dużej ilości wody przy uwzględnieniu aspektów związanych z oszczędnością).

W zależności od potrzeb, każdy może dopasować rozwiązanie, które będzie najbardziej korzystne z uwzględnieniem wartości ekonomicznych. Nowoczesne piece Buderus Warszawa w domu, czy podczas prowadzenia biznesu pozwolą na optymalizację kosztów w celu prowadzenia lepiej zaplanowanej polityki budżetowej. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą, w której zostały uwzględnione wszystkie parametry dotyczące specyfikacji produktów.