Serwis sprzedaż urządzeń grzewczych warszawa

ZADZWOŃ 22 891 13 00 664 404 814

Vaillant

serwis, sprzedaż, części

Junkers

serwis, serwis, części

Buderus

serwis, sprzedaż, części

Saunier Duval

serwis, sprzedaż, części

Termet

serwis, sprzedaż, części

Masz pytania? Odpowiemy!

Kotły i piece Buderus


Marka Buderus należy do grupy Bosh Thermotechnik GmbH będącej największym producentem systemów grzewczych na terenie Europy. Rozpoczęcie działalności w Polsce zostało zapoczątkowane w maju 1994 jako Buderus Technika Grzewcza Sp. z o.o. W 2012 roku nastąpiła fuzja po której Robert Bosh przejął wszystkie prawa i obowiązki spółki Buderus. Firma specjalizuje się w dostarczaniu klientom urządzeń pozwalających na uzyskanie techniki grzewczej na optymalnym poziomie.

Kotły Buderus 
Firma proponuje szereg produktów charakterystycznych dla branży grzewczej. Należą do nich:
- kotły gazowe (zapewniające wysoką wydajność ciepłej wody i niskie koszty inwestycyjne);
- kotły olejowe (kondensacyjne i konwencjonalne z regulacją kotła i systemem automatyki);
- kotły na paliwa stałe (testowane przez ponad 17 520 godzin w laboratoriach) ;
- pompy ciepła (zaliczane do alternatywnych źródeł pozyskiwania energii w trosce o środowisko, niezależność oraz własne oszczędności);
- gazowe przepływowe podgrzewacze c.w.u. (podgrzewacz idealny do zastosowań komercyjnych, pozwala na szybkie ogrzewanie dużej ilości wody przy uwzględnieniu aspektów związanych z oszczędnością).

W zależności od potrzeb, każdy może dopasować rozwiązanie, które będzie najbardziej korzystne z uwzględnieniem wartości ekonomicznych. Nowoczesne piece Buderus Warszawa w domu, czy podczas prowadzenia biznesu pozwolą na optymalizację kosztów w celu prowadzenia lepiej zaplanowanej polityki budżetowej. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą, w której zostały uwzględnione wszystkie parametry dotyczące specyfikacji produktów.