Serwis sprzedaż urządzeń grzewczych warszawa

ZADZWOŃ 22 891 13 00 664 404 814
Masz pytania? Odpowiemy!

Piece i kotły Junkers 


Firma Junkers towarzyszy klientom już od ponad 100 lat. Dział branżowy firmy Rober Bosch Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku od 1993 roku. Korzyści płynące z użytkowania urządzeń grzewczych Junkers są poparte wieloletnimi sukcesami sprzedażowymi. Główny nurt działań firmy to strategia ukierunkowana na podaż urządzeń energooszczędnych nacechowanych wysoką trwałością, jakością a także niezawodnością podczas użytkowania.

Uświadamianie klientów w zakresie ekologii służy komunikacji z klientami pragnącymi doświadczenia pozytywnych skutków stosowania kotłów kondensacyjnych. Doskonały kontakt z petentem, reagowanie na zmiany mające miejsce na rynku a także zdolność do realizacji wizji dalszego rozwoju Junkers, skutkują niezachwianą pozycją producenta urządzeń grzewczych od lat. Produkt z którym kojarzy się nazwa Junkers to gazowe przepływowe podgrzewacze wody. Należy pamiętać o tym, że piece Junkers Warszawa to także kotły kondensacyjne, kotły konwencjonalne, kolektory słoneczne, geotermiczne pompy ciepła z c.w.u. lub bez, zasobniki ciepłej wody umożliwiające współpracę z kotłami jednofunkcyjnymi a także regulatory wyposażone w liczne systemy zapewniające nowoczesne metody funkcjonowania.

W trosce o dobro klientów kotły Junkers Warszawa są produkowane tak, by zapewnić szeroki zakres mocy, komfort a także bezpieczeństwo użytkowania. Wybór kotłów kondensacyjnych dotyczy urządzeń stojących, wiszących a także jednofunkcyjnych i dwufunkcyjnych. W celu zapoznania się z dokładnymi parametrami dostępnych urządzeń grzewczych zapraszam do dalszej lektury naszej strony internetowej.